SAUSAS MAISTAS

REICO organinis holistinis sausas maistas visoms kačių veislėms! 

Reico kopijuoja gamtą, todėl tiek sauso, tiek šlapio maisto sudėtyje rasite labai daug mėsos bei mėsos subproduktų - tą patį, ką katė randa sumedžiojusi pelę: širdį, kepenis, plaučius, inkstus, skrandį ir ttt.  TAČIAU, nenaudojami jokie svorį ar tūrį papildantys komponentai (plaukai, ragai ir pan.) todėl yra universalus, galima šerti ir kačiukus, ir sterilizuotus/kastruotus gyvūnus. 

"MaxiCat" / "mEATzie"  - ėdalai bet kokio amžiaus ir veislės katėms.

Svarbu:

Viso maisto sudėtyje išlaikomas 108 mineralų balansas (saugant REICO receptūrą, nurodant sudėtį tai neatvaizduota (pagal ES reglamentą, privaloma nurodyti tik tuos komponentus, kurių yra daugiau nei 4%)).

Specialios maistinės skaidulos, tokios kaip pašariniai runkeliai ir kitos maistinės skaidulos, skatina žarnyno veiklą ir taip skatina plaukų išsiskyrimą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas kompozicijai, kad būtų pasiekta optimali pH vertė, kuri neutralizuotų šlapimo akmenų susidarymą šlapimo takuose.

Mėsa yra maistinės kokybės:

  • jokių užpildų ar kvapiųjų medžiagų
  • jokių cheminių dažiklių, konservantų ar priedų
  • be pridėtinių riebalų
  • be pridėtinio cukraus
  • jokių gyvunų miltu (nerasite maltų ragų, nagų, plaukų ir pan.)
  • jokių genetiškai modifikuotų priedų

Maiste yra optimalus kiekis pelenų*

Visos žaliavos yra natūralios ir be GMO.

Šalto spaudimo 

Visoms veislėms tinkamas kačių maistas be bandymų su gyvūnais.


* pelenai - mineralinių medžiagų grupė, techninis terminas, nurodantis augintinio sveikatai būtinas mineralines medžiagas. Šiai grupei priklauso tokios mineralinės medžiagos kaip magnis, geležis, cinkas, kalcis, kalis, fosforas ir kitos. Pelenai yra galutinis maisto degimo produktas. Kitaip tariant, jei visiškai sudeginsite tam tikrą kiekį pašaro, pagrindinės maistinės medžiagos (baltymai, riebalai, angliavandeniai) sudegs, palikdamos tik mineralines medžiagas - pelenus. Pelenų kiekis, nurodytas ant pašaro pakuotės, yra bendras visų mineralinių medžiagų pašare kiekis.

Optimaliu pelenų kiekiu laikoma 8-9 procentai šunų sauso pašaro sudėties. Jei sauso pašaro gamyboje yra naudojama šviežia mėsa, tokiu atveju pelenų kiekis bus didesnis. Nors neretai manoma, kad daug pelenų yra prasto pašaro ženklas, tačiau tai nėra tiesa. Tiriant aukščiausios kokybės sauso pašaro sudėtines dalis paaiškėjo, kad žymiausių pašarų sudėtyje yra nuo 5,7% iki 11% žalių pelenų. Jei pašaro sudėtyje yra naudojama dehidratuota mėsa, tokiu atveju pelenų kiekis bus mažesnis.


Reico nenaudoja jokių skerdyklos atliekų!

Ryžiai ir kukurūzai Reico maiste yra išsprogdinti aukštu slėgiu, t.y. paruošti lengvam virškinimui. Jų greičiausiai sudėtyje yra lygiomis dalimis, todėl nenurodyta sudėtyje. Ryžiai ir kukurūzai - atvirų baltymų struktūrų. Paruošti geram virškinimui. Tai padaryta taikant inovacines technologijas, ne ekstruduojant. Be karštų garų, o reiškia be sterilizacijos, išsaugant didžiausią vertę.

Mėsos subproduktai - tai geros kokybės: raumenų mėsa, širdys, kepenys, prieskrandžiai, plaučiai, inkstai, gerklės dalys.

Pašariniai runkeliai - labai vertingas priedas katėms. Tinkamai pateikti jie:

- ištirpdo plaukų sąvėlas skandyje (laižymosi pasekmė), ir apsaugo nuo jų susidarymui.

- ištirpdo akmenys šlapimo sistemoje (PH pagalba), ir užkerta kelią tolimesnei kristalizacijai.

Dumbliai: (koralų, žalieji (spirulina ir kt.). Tai - mineralų šaltinis.


Jei turite klausimų dėl maisto, norite išbandyti ar įsigyti tiesiai iš gamintojo Vokietijoje - REICO - susisiekite su manimi.


Asta ir =^..^=