ATMINTINĖ

PRIVALOMI turėti daiktai/priemonė:

Kraiko dėžutė

Mes naudojame uždarą, tačiau galite naudoti ir atvirą, tik pirkite aukštesniais krašteliais, kad mažiau barstytųsi kraikas. Pvz.(tokią galite užsisakyti pas mane):

Arba tokią.

Kraikas

Mes naudojame sušokantį, tačiau jūs galite naudoti koks jums labiau patinka (tokį, kuris pavaizduotas nuotraukoje, galite užsisakyti ir pas mane).

Pvz.:

Indas maistui

Nėra labai svarbu. Gali būti jūsų naudojamas buityje, gali būti pirktas specialiai kačiukui.

Pvz.:

Indas vandeniui

Labiau mėgsta gerti iš stiklinio, molinio ar pan. nei iš metalinio indo. Vandenį reikia keisti kas dieną, prieš tai išplaunant indą.

Beje, pasaruoju metu pastebėjau, kad labai mėgsta gerti iš lyg ne jiems (katinams) padėto indo: taurės, puodelio.

Pvz.: 

Žirklutės nagams karpyti

Nagus kirpti kartą per savaitę.

Pvz.:

Pervežimo transporteris (boksas)

Mes naudojame tokį (žr. nuotraukoje). Transporterį, kaip pavaizduota nuotraukose, galite užsisakyti pas mane (yra ir kitokių spalvų). 

Pirkti galite ir kitokį, tik, kad nebūtų per mažas ir tiktų vežiotis jau suaugusį katiną/ę.

SVARBU: be transporterio, kačiuko neišleisiu.

Pvz.:

arba

Maistas

Kačiukai pripratinti valgyti REICO Maxi Cat Sterne (galite užsisakyti pas mane). Apie mūsų valgomą sausą maistą, jo sudėtį galite pasiskaityti čia.

Kadangi maistelio paieškose praleidau daug laiko, įdėjau daug pastangų, priverstinai rekomenduoju iki 1 metų amžiaus maisto nekeisti, kad užaugtų ir susiformuotų kuo sveikesnis gyvūnas. Prašau ir rekomenduoju nekeisti jo ir vėliau. Tačiau, jei susigalvosit keisti, nepamirškit, kad tai daryti reikia palaipsniui. 

Nepamirškite, kad keičiant maistą, savaitę ar daugiau, reikia maišyti senąjį maistą su nauju. Pradėkite nuo tokio santykio: 25% naujojo maisto ir 75% senojo maisto. Tokia proporcija maitinkite dvi ar tris dienas ir, jei jūsų kačiukas į tai reaguoja normaliai, t.y., nesituština per minkštai, neviduriuoja, jam nepučia pilvo - galite pakeisti proporciją į 50/50. Vėl gi, tokia proporcija maitinkite keletą dienų ir po to pakeiskite į 75/25 proporciją. Galiausiai, po keleto dienų, duokite 100% naujojo maisto. Jei kuriame nors etape pastebėsite, kad kačiukui pučia pilvą ar jis viduriuoja, nedidinkite naujo maisto proporcijos kol viskas susitvarkys ir jūsų kačiukas jausis gerai. Jei nekyla jokių problemų, tai perėjimas prie naujojo maisto užtruks apie 7-10 dienų.

p.s. Nuotrauka "apdorota"mūsų kačių :)

Draskyklės

Abisinai mėgsta, kad butu kur pagulėti (hamakas) ypač aukštai ir, kad būtų ilgas vamzdis (kotas), kadangi nagus galanda išsitiesę per visą ilgį. Taip pat mėgsta lakstyti, šokinėti, laipioti draskyle.

Pvz.: 

Sauga

Pasirūpinkite langu apsauga!

Tinkleliai nuo uodų yra gerai, tačiau nepakanka. Kad nenutiktų nelaimė ir katinas "nepasismaugtų" ant atidaryto lango, įsirenkite vertikalias ir horizontalias varstomų langų apsaugas. 


Visada kilus klausimams rašykite info@abisinai.lt arba skambinkite 86 52 56336 =^..^=