Reico PRO - 1

Naturkraft Pro-1 yra vaistažolių mišinys, vartojamas kraujui pagerinti ir žarnyno veiklai reguliuoti. Šis mišinys apsaugo nuo žarnyno parazitų susidarymo ir taip pat atlieka vidinio valymo funkciją.

  • Natūrali dehelmintizacija: -žarnyno terpė pasidaro netinkama veistis parazitams ir taip ribojama jų reprodukcija -parazitai iš augintinio organizmo išeina gyvi, todėl nesukelia toksininių reakcijų 
  • Reguliuojama žarnyno funkcija 
  • Gerinama raudonųjų kraujo kūnelių gamyba.

Sudėtis: kepimo šalutiniai produktai, smulkūs žolelių ingredientai (kelminis papartis , česnakai, žąsų pėdos, šaltalankiai, ramunėlės, cinamonas, moliūgai, rabarbarai, bitkrėslė, Korsikos samanos, santolina, santonica, gencijonas, kmynai, ciberžolė, rugiagėlė, eukaliptas, mėlynė, krapai, gvazdikėliai, citrinžolės, kadagiai, brokoliai, čiobreliai, alavijai)


Analitinės sudedamosios dalys: neapdoroti pelenai 17.00%, neapdoroti baltymai 16.00%, neapdorotos skaidulos 6,00%, riebalai 2,00%, drėgmė 8,00%.


Technologiniai priedai / kg: Bentonito montmorilonitas 26400 mg, skonio  stiprikliai


Šėrimo rekomendacijos: Pro-1 turi būti vartojamas 10-15 dienų per mėnesį.

Šėrimo kiekis:

1/2 matavimo šaukšto 5 kg kūno svorio

1 matavimo šaukštas 10 kg kūno svorio

2 matavimo šaukštai 20 kg kūno svorio


PAGAMINTAS VOKIETIJOJE.

Pakuotės: 150g | 300g | 900g


Jei turite klausimų dėl Naturkraft maisto papildų, norite išbandyti ar įsigyti tiesiai iš gamintojo Vokietijoje - REICO - susisiekite su manimi.


Asta ir =^..^=